Zámkové dlažby

Ať už vlastníte rodinný dům, nebo pozemek, který potřebujete zajistit cestami, tak musíte vybírat mezi různými typy chodníků. Ty slouží jednak k pohodlné chůzi, ale také se díky nim nemusíte brodit trávou a hlínou. Velmi užitečná je aplikace přímo ke zdivu domu, kdy se k fasádě nedostane třeba při dešti bláto a nezatéká sem špína, což může způsobit problémy.

Ceny zámkové dlažby nejsou nijak závratné. Naopak, někdy jsou dokonce nižší, než tomu je u jiných typů povrchu venkovního prostředí. Záleží jednak na typu zámkové dlažby a dané plochy, která bude pokrytá. Také je rozhodující, na jaký povrch se dlaždice dávají. Když si necháváte položit obklad na travnatou plochu, tak je třeba terén upravit pro stavební práce, v případě přítomnosti nějakého stavebního povrchu je manipulace s dlaždicemi snazší.

Co ceny, tak se započítává počet materiálu na danou plochu (většinou se uvádí cena za metr čtvereční). Musí se ale počítat i s odpadním materiálem. To znamená, že v okrajích se dané dlaždice musí seříznout, aby měl chodník rovnou linii. Cena se pak odvíjí od typu dlažby.

Cena také závisí nejen na typu materiálu, ale také i přídavných pracích, jako je třeba dlažba s obrubou, dlažba speciálně tvarovaná (např. uličky točitého charakteru se vytváří složitěji než rovný chodník) a podobně.

Samozřejmě že pokládání zámkové dlažby předchází také prvotní úprava terénu na který se bude Vámi vybraná dlažba pokládat. Například pokud máte před svým domem jíž stávající vjezd zhotovený z betonu již z dob minulých, musí se nejdříve starý povrch odstranit. Naše firma disponuje výkonnými stavebními stroji a hydraulickým bouracím kladivem, takže se již nebudete muset obracet na nikoho jiného. Opravdu Vám zhotovíme dlažbu komplexně a na míru.

Mobil

+420 775 056 867

Adresa

Opavská 17, Dolní Benešov - Zábřeh
747 22

Email

info@vrchovecky.cz

Zemní a výkopové práce Ostrava , Zemní a výkopové práce Opava, Práce Bagrem Ostrava , Práce bagrem Opava , Bagr Ostrava , Bagr Opava